Cseppálló (IP66), hibrid Wiegand segédolvasó - EM, HID, MIFARE
Leírás
SK2-RX - Cseppálló (IP66), hibrid Wiegand segédolvasó - EM, HID, MIFARE
A SK2-RX a 26 ~ 37 bites Wiegand rendszert támogatja és 125kHz-es EM, HID valamint 13,56MHz-es MIFARE kártyák olvasására képes. Esztétikus műanyag házzal, tasztatúrával, LED-es visszajelzéssel és berregővel rendelkezik. A biztonságot növeli az inverz polaritás védelem, IP65-ös védelmének köszönhetően pedig alkalmas akár kültéri telepítésre is.
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Olvasható kártya | 125 kHz EM, 125 kHz HID, 13,56 MHz MIFARE |
| Kommunikáció | Wiegand |
| Olvasó háza | műanyag |
| Wiegand kimenet bitszáma | 26 ~ 37 bit |
| Olvasási távolság | 3 ~ 6 cm |
| Biometrikus azonosítás | Nem |
| Kódbillentyűzet | Igen |
| Kódbillentyűzet formátuma | 4 / 8 bit |
| Kódbillentyűzet megvilágítás | Igen |
| LED | Igen |
| Buzzer | Igen |
|---|---|
| Védelmi mutató | IP66 |
| Telepítési hely | kültér (védelem nélkül) |
| Szerelés | felületre |
| Tápfeszültség | 9-24 V DC |
| Áramfelvétel | 25 mA |
| Méret | 123 × 50 × 25 mm |
| Működési hőmérséklet | -40°C ~ +60°C |
| Páratartalom tűrés | 10%~95% |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Gyártó | SECUKEY |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...