Süllyesztve szerelhető fémházas közelítésérzékeny kapcsoló, NO/NC - IP67
Az ISK-842A(LED)-WP egy közelítésérzékeny kapcsoló, süllyesztve szerelhető, masszív fém házban és IP67-es védelemmel."NO TOUCH" felirattal a kapcsoló felett, "EXIT" felirattal alatta. A gomb körül gyűrűs LED található, ami kapcsoláskor piros színről zöldre vált.
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 - 24 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | 25 mA |
| Maximális áramfelvétel (A) | 55 mA |
| Működési mód/Eszköz típusa | Közelítés érzékeny |
| Kapcsoló típusa | Relé |
| Kapcsolás típusa | NO/NC |
| Kapcsolók száma | 1 |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 1A @ 30V DC |
| LED típusa | Kétszínű |
| LED színe | Piros/zöld |
| Érzékelés állítható | Nem |
| Érzékelési távolság | 10 cm (±20%) |
| Vezérelt kimenet időzíthető | Igen |
| Vezérelt kimenet időzítése | 3 mp |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Süllyesztési méret | Ø57 x 21 mm |
|---|---|
| Környezeti hőmérséklet | -20°C - +50°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% |
| Víz- és por elleni védelem | IP67 |
| Ütésállóság | IK09 |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Ház anyaga | fém |
| Anyaga | Műanyag és fém |
| Méret | 91 x 76 x 46 mm |
| Bruttó súly | 365 gr |
| Csomag tartalma | csavarkészlet, kapcsoló |
| Gyártó | YLI |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...