Négyzet alapú 400 mm hosszú INOX fogantyú pár 90°-os lábakkal - 30x30 profilmérettel
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | C |
|---|---|
| Cső hossza | 400 mm |
| Fogantyú típusa | Fogantyúpár |
| Rögzítési pontok száma | 2 |
| Rögzítési távolság | 210mm |
| Fogantyú szerelése | Két oldalas |
| Telepítés | Önmagában telepíthető |
|---|---|
| Anyaga | INOX |
| Egyéb tulajdonság | Négyzet profil: 30x30 mm |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...