Süllyesztetten szerelhető NO nyitásérzékelő - fehér
Az 5C-36NO egy süllyesztetten szerelhető közepes méretű műanyag nyitásérzékelő. Reed relés NO kontaktus (2 vezetékes), tehát nyitott ajtó esetén ad rövidzárat. Ideális beléptetőrendszerek számára az ajtóállapot visszajelzésére. Kapható barna valamint fehér színben.
Hasonló nyitásérzékelő NC kivitelben fehér és barna színben: YB-36
Letöltések
További adatok
| Nyitásérzékelő típusa | NO (nyitott ajtó esetén rövidzár) |
|---|---|
| Maximális érzékelési távolság | 22 mm |
| Bekötés típusa | vezetékes |
| Érzékelő mérete | Ø24 × 25 mm |
| Terhelhetőség | 0,1 A @ 12 V DC (0,12 W) |
| Furat mérete | ø19 x 27 mm |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Javasolt felhasználás | fém ajtókhoz |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Bruttó súly | 0,03 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...