Süllyesztetten szerelhető mikrokapcsolós NC nyitásérzékelő
Az 5C-43 egy süllyesztetten szerelhető közepes méretű műanyag mikrokapcsolós nyitásérzékelő. Reed relés NC kontaktus (2 vezetékes), tehát zárt ajtó esetén ad rövidzárat. Ideális beléptető rendszerek számára az ajtóállapot visszajelzésére.
Letöltések
További adatok
| Nyitásérzékelő típusa | NC (zárt ajtó esetén rövidzár) |
|---|---|
| Maximális érzékelési távolság | 3 mm |
| Bekötés típusa | vezetékes |
| Érzékelő mérete | 44 x 25 mm (Ø19 test) |
| Terhelhetőség | 0,1 A @ 12 V DC (0,12 W) |
| Furat mérete | ø20 x 23 mm |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Javasolt felhasználás | műanyag ajtókhoz, fém ajtókhoz, fa ajtókhoz |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Bruttó súly | 0,02 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...