Felületre szerelhető fém NC nyitásérzékelő
Letöltések
További adatok
| Nyitásérzékelő típusa | NC (zárt ajtó esetén rövidzár), Reed-relés |
|---|---|
| Maximális érzékelési távolság | 55 mm |
| Bekötés típusa | vezetékes |
| Érzékelő mérete | 48 x 24,2 x 15 mm |
| Terhelhetőség | 0,1 A @ 12 V DC (0,12 W) |
| Szerelési mód | felületre |
| Javasolt felhasználás | műanyag ajtókhoz, fém ajtókhoz, fa ajtókhoz |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Bruttó súly | 0,15 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...