Biztonságtechnikai zárt ólom akkumulátor
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Kapacitás | 18 Ah |
| Termékcsalád | ólom akkumulátor |
| Hosszúság | 181 mm |
| Szélesség | 77 mm |
| Magasság | 167 mm |
| Egyéb funkciók | szivárgásmentes, karbantartásmentes, tölthető |
| Javasolt felhasználás | vagyonvédelmi, beléptető és megfigyelő rendszerek szünetmentesítése (UPS) |
| Javasolt akkumulátor csere ciklusa | biztonságtechnikai alkalmazásban 1 év |
|---|---|
| Környezeti hőmérséklet | -20°C ~ +60°C |
| Üzemi hőmérséklet | 0°C ~ +50°C |
| Bruttó súly | 5,2 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | RITAR |
| Termék kategória | H |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...