BT-29 Pánik gomb keskeny műanyag, EMERGENCY felirattal
Letöltések
További adatok
| Működési mód/Eszköz típusa | Pánik gomb |
|---|---|
| Kapcsoló típusa | Nyomólapka |
| Kapcsolás típusa | NO/NC |
| Kapcsolók száma | 1 |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 3A @ 36V DC |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Környezeti hőmérséklet | -10°C - +50°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Ütésállóság | Nincs |
| Szerelési mód | felületre |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér |
| Ház anyaga | műanyag ABS |
| Méret | 76 x 22 x 14 mm |
| Bruttó súly | 16 gr |
| Csomag tartalma | csavarkészlet, pánik gomb |
| Gyártó | SILIN |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...