Műanyag bevonatos gégecső folyóméterben - Barna
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Anyaga | Műanyag, fém |
| Szerelési mód | Felületre |
| Belső átmérő | 6 mm |
| Külső átmérő | 10 mm |
| Kábelátvezető hossza | 1000 mm |
|---|---|
| Telepítés | Végzáró szükséges |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...