Vékony kábelátvezető fém - belső átmérő 6 mm
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szerelési mód | Felületre |
| Belső átmérő | 6 mm |
| Külső átmérő | 8 mm |
|---|---|
| Kábelátvezető hossza | 410 mm |
| Telepítés | Önmagában telepíthető |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...