Műanyag borítású kábelátvezető belső átmérő 6 mm - Fehér
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Anyaga | Műanyag, fém |
| Szerelési mód | Felületre |
| Belső átmérő | 6 mm |
| Külső átmérő | 10 mm |
| Kábelátvezető hossza | 300 mm |
|---|---|
| Telepítés | Önmagában telepíthető |
| Egyéb tulajdonság | Fehér és barna színben kapható |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...