Áramátadó kontaktuspár- nyíló ajtóba, pántoldalra - 3 érintkezős - fehér
Letöltések
További adatok
| Méret | 70 x 13 x 22 mm |
|---|---|
| Terhelhetőség | 2 A @ 36V DC |
| Érintkezők száma | 3 |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Javasolt felhasználás | (ajtó)tokba szerelve, pántoldal |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Bruttó súly | 0,03 kg |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | YLI |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...