Áramátadó kontaktuspár - nyíló ajtóba zároldalra - 2 érintkezős - fehér
Letöltések
További adatok
| Méret | 47 x 16 x 28 mm |
|---|---|
| Terhelhetőség | 5 A @ 36V DC |
| Érintkezők száma | 2 |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Javasolt felhasználás | (ajtó)tokba szerelve, pántoldal, zároldal |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,03 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...