Áramátadó kontaktuspár - nyíló ajtóba pántoldalra - 3 érintkezős - fekete
Letöltések
További adatok
| Bekötés típusa | vezetékes |
|---|---|
| Méret | 135 x 20 x 30,6 mm |
| Terhelhetőség | 3 A @ 36V DC |
| Érintkezők száma | 3 |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Javasolt felhasználás | (ajtó)tokba szerelve, pántoldal, befelé/kifelé nyíló ajtók esetében |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,15 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | YLI |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...