Áramátadó kontaktuspár - nyíló ajtóba pántoldalra - 2 érintkezős - fehér
Letöltések
További adatok
| Méret | 70 x 13 x 22 mm |
|---|---|
| Terhelhetőség | 2 A @ 30V DC |
| Érintkezők száma | 2 |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Javasolt felhasználás | (ajtó)tokba szerelve, pántoldal |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,04 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...