Felületre szerelhető kapacitív - érintés érzékeny kapcsoló 86 x 56 x 21 mm
C1-bk
A C1-bk egy felületre szerelhető, műanyag burkolatú, kapacitív - érintés érzékeny kapcsoló, kétszínű LED-del.
Ennél az eszköznél az "EXIT" felirat és a megvilágított piktogram az érintés érzékeny terület, aktiválás hatására a kimenet átbillen és nyithat egy ajtót.
Nyugalmi helyzetben kéken világít, aktiváláskor zöldre vált, jelezve a kapcsolás megtörténtét.
Nettó:
4 100 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
5 207 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Leírás
Egy érintés érzékeny kapcsoló minden olyan környezetben ideális választás lehet, ahol elegáns és korszerű megjelenésű eszközökre van szükség.
Használatuk minőségileg eltér a hagyományos mechanikus nyomógombú társaiktól. Mindössze meg kell érinteni a kapcsoló felületét - a gyárilag beállított érzékeny területen és a kapcsoló nyitja a hozzá illesztett zárat.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 - 24 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | 25 mA |
| Maximális áramfelvétel (A) | 70 mA |
| Működési mód/Eszköz típusa | Érintés érzékeny |
| Kapcsoló típusa | Relé |
| Kapcsolás típusa | NO/NC |
| Kapcsolók száma | 1 |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 3A @ 30V DC, 3A @ 230V AC |
| LED típusa | Kétszínű |
| LED színe | Kék/zöld |
| Vezérelt kimenet időzíthető | Nem |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C - +55°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% |
|---|---|
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Ütésállóság | Nincs |
| Szerelési mód | felületre |
| Telepítés helye | beltér |
| Ház anyaga | műanyag ABS |
| Méret | 86 x 56 x 21 mm |
| Bruttó súly | 78 gr |
| Csomag tartalma | csavarkészlet, kapcsoló |
| Gyártó | SILIN |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...