Időzítő relémodul 12V DC vezérléssel, 0-30 mp időzítéssel
PCB-505
A PCB-505 egy sokoldalúan használható relés időzítőmodul, alkalmas síkmágnesek vagy hagyományos elektromos zárak időzítésére. Nyomógomb bemenettel rendelkezik. Az időzítő potenciométerrel állítható 0 és 30 másodperc között.
Ha az indítójel hosszabb mint a beállított időzítés akkor az indítójel vége szakítja vagy zárja az áramkört.
Nettó:
2 420 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
3 073 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Funkció | Időzítő modul |
| Tápfeszültség (V) | 12 V |
| Bekötés típusa | csavarkötés |
| Kimeneti feszültség | 12V DC |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 10A @ 12V DC |
| Vezérelt kimenet típusa | relé (NO/NC) |
|---|---|
| Csatornák száma | 1 |
| Vezérelt kimenet időzítés | állítható (0-30 mp) |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...