Közelítés érzékeny kapcsoló, állapotjelző LED, állítható működési távolsággal, IP66 felület védelemmel
Az SBUTTON-100 egy közelítésérzékeny kapcsoló esztétikus, rozsdamentes fémházzal és "NO TOUCH" felirattal a kapcsolón.
A kapcsoló állítható érzékelési távolsággal és IP66 felület védelemmel rendelkezik.
A kétszínű állapotjelző LED készenléti állapotban piros, aktív állapotban zöld színnel jelez.
Leírás
A közelítés érzékeny kapcsolók az átlagosnál magasabb technológiai tudásukkal, elegáns és korszerű megjelenésükkel szinte bárhol alkalmazhatók. Használatukhoz érintésre sincs szükség,
az infravörös szenzor a közeledő kezet/tárgyat érzékeli és így kapcsol a kimenete. Ezek a kapcsolók használhatók beléptető rendszerekben elektromos zárral ellátott ajtók nyitására/zárására is.De szinte bármilyen biztonságtechnikai rendszerben megállják a helyüket, mint vezérlő kapcsolók, akár kültéri körülmények között is.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 10 - 24 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | 15 mA |
| Maximális áramfelvétel (A) | 25 mA |
| Működési mód/Eszköz típusa | Közelítés érzékeny |
| Kapcsoló típusa | Relé |
| Kapcsolás típusa | NO/NC |
| Kapcsolók száma | 1 |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 2A @ 24V DC |
| LED típusa | Kétszínű |
| LED színe | Piros/zöld |
| Érzékelés állítható | Igen |
| Érzékelési távolság | 3 - 10 cm |
| Vezérelt kimenet időzíthető | Nem |
| Nyitójel hossza | 1 mp |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C - +60°C |
|---|---|
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 86% |
| Víz- és por elleni védelem | IP66 kapcsoló felületére |
| Ütésállóság | Nincs |
| Szerelési mód | felületre |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Ház anyaga | fém és műanyag ABS |
| Anyaga | Műanyag és fém |
| Méret | Ø73 x 20 mm |
| Bruttó súly | 190 gr |
| Csomag tartalma | csavarkészlet, kapcsoló, kábel (bekötéshez) |
| Gyártó | SecuKey |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...