Közelítés érzékeny kapcsoló 86 mm széles pajzzsal - LED piros/zöld - NO/NC kimenet - Időzítővel cseppálló
Az eszköz - az időzítést állító potméterrel - impulzusos, időzített és bistabil üzemmódra is képes, valamint az üzemeltetési kívánalomnak megfelelően állítható a LED nyugalmi és aktív állapotának színe is.
Felületi IP65-ős védelmének köszönhetően kültérre is telepíthető.
Leírás
A közelítés érzékeny kapcsolók az átlagosnál magasabb technológiai tudásukkal, elegáns és korszerű megjelenésükkel szinte bárhol alkalmazhatók. Használatukhoz érintésre sincs szükség,
az infravörös szenzor a közeledő kezet/tárgyat érzékeli és így kapcsol a kimenete.
Ezek a kapcsolók használhatók beléptető rendszerekben elektromos zárral ellátott ajtók nyitására/zárására is. De szinte bármilyen biztonságtechnikai rendszerben megállják a helyüket, mint vezérlő kapcsolók, akár kültéri körülmények között is.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 - 24 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | 20 mA @ 24V DC |
| Maximális áramfelvétel (A) | 35 mA @ 24V DC |
| Működési mód/Eszköz típusa | Közelítés érzékeny |
| Kapcsoló típusa | Relé |
| Kapcsolás típusa | NO/NC |
| Kapcsolók száma | 1 |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 1A @ 24V DC |
| LED típusa | Kétszínű |
| LED színe | Piros/zöld |
| Érzékelés állítható | Igen |
| Érzékelési távolság | 4 - 15 cm |
| Vezérelt kimenet időzíthető | Igen |
| Vezérelt kimenet időzítése | 1 - 20 mp |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Pajzs mérete | 86 x 86 mm |
| Süllyesztési méret | Ø22 x 31 mm |
|---|---|
| Környezeti hőmérséklet | -10°C - +70°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% |
| Víz- és por elleni védelem | IP65 kapcsoló felületére |
| Ütésállóság | Nincs |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Ház anyaga | fém és műanyag ABS |
| Anyaga | Műanyag és fém |
| Méret | 86 x 86 x 34 mm |
| Bruttó súly | 134 gr |
| Csomag tartalma | kapcsoló, kábel (bekötéshez) |
| Kompatibilis eszközök | MBB-800B-PM, MBB-B-SS-H, M86-42-1 |
| Gyártó | SOCA |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE, RoHS |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...