Két-morzés relé 12V AC
LA-R-2-AC
LA-R-2-AC - Két-morzés relé (Monostabil, önvisszaálló) 12V AC
Az LA-R-2-AC egy foglalatba ültethető két-morzés relé. 12V AC indítójel szükséges, a relék az indítójel hatására egyszerre kapcsolnak. Maximális terhelhetősége 10A/250VAC. Tesztgombbal van ellátva, ezzel indítójel nélkül is lehet kapcsolni. Számozott lábakkal rendelkezik.
Az LA-R-2-AC egy foglalatba ültethető két-morzés relé. 12V AC indítójel szükséges, a relék az indítójel hatására egyszerre kapcsolnak. Maximális terhelhetősége 10A/250VAC. Tesztgombbal van ellátva, ezzel indítójel nélkül is lehet kapcsolni. Számozott lábakkal rendelkezik.
Nettó:
1 900 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
2 413 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Funkció | Impulzus vezérlő modul |
| Tápfeszültség (V) | 12 V AC |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 10A @ 250 V AC |
| Csatornák száma | 1 |
|---|---|
| Egyéb tulajdonság | 12V AC-s impulzusos indítójel |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...