Két-morzés relé 12V DC
LA-R-2-DC
LA-R-2-DC - Két-morzés relé (Monostabil, önvisszaálló) 12V DC
Az LA-R-2-DC egy foglalatba ültethető két-morzés relé. 12V DC indítójel szükséges, a relék az indítójel hatására egyszerre kapcsolnak. Maximális terhelhetősége 10A/250VAC. Tesztgombbal van ellátva, ezzel indítójel nélkül is lehet kapcsolni. Számozott lábakkal rendelkezik.
Az LA-R-2-DC egy foglalatba ültethető két-morzés relé. 12V DC indítójel szükséges, a relék az indítójel hatására egyszerre kapcsolnak. Maximális terhelhetősége 10A/250VAC. Tesztgombbal van ellátva, ezzel indítójel nélkül is lehet kapcsolni. Számozott lábakkal rendelkezik.
Nettó:
1 900 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
2 413 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Funkció | Impulzus vezérlő modul |
| Tápfeszültség (V) | 12 V |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 10A @ 250V AC |
| Csatornák száma | 2 |
|---|---|
| Egyéb tulajdonság | 12V DC-s impulzusos indítójel |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...