Négy-morzés relé 12V DC
LA-R-4-DC
LA-R-4-DC - Négy-morzés relé (Monostabil, önvisszaálló) 12V DC
Az LA-R-4-DC egy foglalatba ültethető négy-morzés relé.
12V DC indítójel szükséges, a relék az indítójel hatására egyszerre kapcsolnak.
Maximális terhelhetősége 5A/240VAC vagy 5A/28VDC.
Az LA-R-4-DC egy foglalatba ültethető négy-morzés relé.
12V DC indítójel szükséges, a relék az indítójel hatására egyszerre kapcsolnak.
Maximális terhelhetősége 5A/240VAC vagy 5A/28VDC.
Nettó:
1 900 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
2 413 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Funkció | Impulzus vezérlő modul |
| Tápfeszültség (V) | 12 V |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 5A @ 240V AC; 5A @ 28V DC |
| Csatornák száma | 4 |
|---|---|
| Egyéb tulajdonság | 12V DC-s impulzusos indítójel |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...