Lapos gomba alakú nyomógomb 53x53 dobozban - NO-NC - zöld
Felületre szerelhető 53 x 53 mm-es, "EXIT" felirattal ellátott, rozsdamentes fém házzal.
Ezen gomb különlegessége, hogy külön NO-COM és NC-COM csatlakozásokkal is rendelkezik.
Leírás
A mikrokapcsolós nyomógombok többféle színben, formában és méretben kaphatóak, lehetnek süllyesztetten vagy felületre szerelhetőek, egy dolog viszont mindegyikben közös, szerelésük és használatuk nem is lehetne egyszerűbb. Ezek a nyomógombok fizikai kialakításuk és működésük miatt, még rövidtávon sem alkalmasak elektromechanikus-, elektromágneses zárak közvetlen vezérlésére és feszültség kimenetek jelátadására. Még akkor sem, ha a terhelési adatok alapján megfelelhetnek. Ilyen megoldásokra relék és relémodulok áramköri beiktatása szükséges, vagy beléptető panelek és vezérlők relé kimeneteihez használhatók. Abban az esetben ideálisak, ha egy ajtónál csak az egyik irányban van szükség az átjárás korlátozására, de a másik irányból bárki szabadon közlekedhet.
Letöltések
További adatok
| Működési mód/Eszköz típusa | Nyomógomb |
|---|---|
| Kapcsoló típusa | Mikrokapcsoló |
| Kapcsolás típusa | NO és NC |
| Kapcsolók száma | 1 |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 3 A @ 36 V DC |
| Vezérelt kimenet időzíthető | Nem |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C - +60°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Ütésállóság | Nincs |
| Szerelési mód | felületre |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér |
| Ház anyaga | fém |
| Anyaga | Műanyag és fém |
| Méret | 53 x 53 x 34 mm |
| Bruttó súly | 142 gr |
| Csomag tartalma | nyomógomb |
| Gyártó | SILIN |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...