Nyomógomb mozgássérültek részére kétszínű LED állapotjelzéssel
PBK-871(LED)
A PBK-871(LED) egy nagyméretű nyomógomb lapos, fém erősítésű házba szerelve, jellegzetes piktogrammal ellátva.
Az eszköz kifejezetten mozgáskorlátozottak vészjelzésére használható, valamint beléptetési pontoknál, ad segítséget a könnyebb áthaladáshoz.
A kapcsoló felülete körül piros-zöld LED állapotjelzés található.
Az eszköz kifejezetten mozgáskorlátozottak vészjelzésére használható, valamint beléptetési pontoknál, ad segítséget a könnyebb áthaladáshoz.
A kapcsoló felülete körül piros-zöld LED állapotjelzés található.
Nettó:
17 400 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
22 098 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Leírás
A mikrokapcsolós nyomógombok többféle kivitelben, formában és méretben elérhetők. Lehetnek süllyesztetten vagy felületre szerelhetők, egy dolog viszont mindegyikben közös, beépítésük és használatuk is nagyon egyszerű. Ezek a nyomógombok fizikai kialakításuk és működésük miatt, még rövidtávon sem alkalmasak elektromechanikus-, elektromágneses zárak közvetlen vezérlésére és feszültség kimenetek jelátadására. Még akkor sem, ha a terhelési adatok alapján megfelelhetnek. Ilyen megoldásokra relék és relémodulok áramköri beiktatása szükséges, vagy beléptető panelek és vezérlők relé kimeneteihez használhatók. Abban az esetben ideálisak, ha egy ajtónál csak az egyik irányban van szükség az átjárás korlátozására, de a másik irányból bárki szabadon közlekedhet.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 - 24 V |
|---|---|
| Táp típusa | AC/DC |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | 70 mA |
| Maximális áramfelvétel (A) | 120 mA |
| Működési mód/Eszköz típusa | Nyomógomb |
| Kapcsoló típusa | Mikrokapcsoló |
| Kapcsolás típusa | NO/NC |
| Kapcsolók száma | 1 |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 2A @ 30V DC |
| LED típusa | Kétszínű |
| LED színe | Piros/zöld |
| Vezérelt kimenet időzíthető | Nem |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C - +50°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
|---|---|
| Ütésállóság | Nincs |
| Szerelési mód | felületre |
| Telepítés helye | beltér |
| Ház anyaga | fém és műanyag ABS |
| Anyaga | Műanyag és fém |
| Méret | 133 x 133 x 45 mm |
| Bruttó súly | 302 gr |
| Csomag tartalma | csavarkészlet, nyomógomb |
| Egyéb jellemző | Állítható LED szín üzemmód alapján |
| Gyártó | YLI |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE, LVD (2014/35/EU), EMC (2014/30/EU), RoHS |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...