MP-35/19 Nyomógomb és kapcsoló pajzs 35 mm széles 19 mm-es furattal
Letöltések
További adatok
| Működési mód/Eszköz típusa | Szerelő pajzs |
|---|---|
| Pajzs mérete | 90 x 35 mm |
| Pajzs furatátmérő | 19 mm |
| Szerelési mód | süllyesztve, felületre |
| Anyaga | Fém |
| Méret | 90 x 35 x 2 mm |
| Bruttó súly | 46 gr |
|---|---|
| Kompatibilis eszközök | 19 mm-es nyomógombok |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...