Mű-II 16mm cső 3m hosszban 13,1mm belső átmérővel
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | G |
|---|---|
| Anyaga | Műanyag |
| Hossz | 3 m |
| Belső átmérő | 13.1 mm |
| Külső átmérő | 16 mm |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér |
| Víz- és por elleni védelem | IP40 |
| Kompatibilis termékek | 862.916.G (Könyök), 862.1016.G (Toldó), E-13502116 (Bilincs) |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...