Mű-II 20mm cső 3m hosszban 17,1mm belső átmérővel
IRS20FB
A közepes falvastagságú védőcsövek ideálisak olyan környezetbe ahol gyenge mechanikai igénybevételnek vannak kitéve. Egyaránt használható falon kívüli és vakolat alatti telepítés esetén. IRS20FB - 20 mm átmérőjű Mű-II-es cső.
Nettó:
920 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
1 168 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | G |
|---|---|
| Anyaga | Műanyag |
| Hossz | 3 m |
| Belső átmérő | 17.1 mm |
| Külső átmérő | 20 mm |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér |
| Víz- és por elleni védelem | IP40 |
| Kompatibilis termékek | 862.920.G (Könyök), 862.1020.G (Toldó), E-13502120 (Bilincs) |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...