Nyomógomb pajzs 90x90 mm 16 mm furatátmérővel INOX
Letöltések
További adatok
| Működési mód/Eszköz típusa | Szerelő pajzs |
|---|---|
| Pajzs mérete | 90 x 90 mm |
| Pajzs furatátmérő | 16 mm |
| Ütésállóság | Nincs |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Anyaga | Fém |
| Méret | 90 x 90 x 4 mm |
| Bruttó súly | 38 gr |
|---|---|
| Kompatibilis eszközök | PB-16 sorozatú nyomógombok |
| Egyéb jellemző | Szálcsiszolt rozsdamentes acél |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...