Karos ajtóbehúzó termostabil olajjal, 25-45kg-os ajtóra - barna
|
Az SA-5012AW egy karos ajtóbehúzó, termostabil hidraulikus olajjal 20-45 kg-os ajtókhoz. Az ajtót 135°-ig képes nyitni, de PB-03-mal akár 180°-os nyitás is megvalósítható, valamint külön állítható a zárási illetve a csukási sebesség. Az EN 2-es csukóerő maximum 900 mm-es ajtó mozgatására alkalmas. Jobbos és balos ajtókra való szerelés is egyaránt lehetséges. FIGYELEM: Az ajtóbehúzók szerelését minden esetben szakember végezze, aki tisztában van az eszköz rendeltetésszerű telepítésével. A karoknak az ajtó zárt pozíciójában is enyhén előfeszített állapotban kell lennie. Az állító csavarokat tilos teljesen betekerni, vagy kilazítani, mivel a hidraulika olaj elfolyását és garanciavesztést eredményez. |
![]() |
Letöltések
További adatok
| Ajtóbehúzó típusa | csuklókaros |
|---|---|
| Test kivitele | porfestett fém |
| Ajtószárny súlya | 25 - 45 kg |
| Maximális ajtószélesség | ≤ 900 mm |
| Maximális nyitási szög | 135°, PB-03-mal 180° |
| Méret | 148 x 36,5 x 56 mm |
| Kar/sín hossza | 420 - 500 mm (állítható) |
| Állítási lehetőségek | záródási sebesség (15°-0°), csukódási sebesség (65°-15°) |
| Szerelési mód | felületre, ajtó fölé, nyitási oldalra, nyitással ellentétes oldalra, behúzó test a nyíló szárnyon, behúzó test a tokozaton |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...
