SD-65X1 - Kábelátvezető 4db fix bekötési ponttal - 9,6 mm belső és 12,7 mm külső átmérővel
Az SD-65X1 egy INOX kábelátvezető, műanyag szerelődobozzal, 9,6mm-es belső átmérővel.
Beépített kábelének és sorkapcsának köszönhetően a telepítése könnyű és gyors.
Kifejezetten kaputechnikai megoldásokhoz javasolt akár erősáram átvitelére is.
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Anyaga | INOX |
| Szerelési mód | Felületre |
| Belső átmérő | 9,6 mm |
| Külső átmérő | 12,7 mm |
| Kábelátvezető hossza | 485 mm |
| Telepítés | Önmagában telepíthető |
|---|---|
| Egyéb tulajdonság | Beépített 4 eres kábel sorkapoccsal |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE |
| Gyártó | SOCA-tech |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...