Kábelátvezető, beépített kábellel és sorkapoccsal
Letöltések
További adatok
| Szín | szürke |
|---|---|
| Termék kategória | B |
| Anyaga | INOX |
| Szerelési mód | Felületre |
| Belső átmérő | 9,6 mm |
| Külső átmérő | 12,7 mm |
| Kábelátvezető hossza | 495 mm |
|---|---|
| Telepítés | Önmagában telepíthető |
| Egyéb tulajdonság | Beépített tíz eres kábel, eltávolítható sorkapocs |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE |
| Gyártó | SOCA-tech |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...