Süllyesztett kábelátvezető 29 cm belső átmérő 9 mm
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Anyaga | Krómozott acél |
| Szerelési mód | Süllyesztve |
| Belső átmérő | 9 mm |
| Külső átmérő | 13,7 mm |
| Kábelátvezető hossza | 290 mm |
|---|---|
| Telepítés | Önmagában telepíthető |
| Egyéb tulajdonság | Méret 325 x 24 x 17,5 mm |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...