50W-os monokristályos napelem panel
SFM-50W
SFM-50W
50W-os monokristályos szolár panel. Ellenálló 60 m/s-os szélnek, így kültérre is telepíthető. A termék önmagában nem működő képes, mindenképpen szükséges hozzá egy szolár vezérlő. Az SFM-50W alapvetően 12V-os rendszerekhez készült. A rendszer kiegészítve egy vezérlővel illetve akkumulátorral ideális kamera és beléptető rendszerek tápellátásának biztosítására olyan helyen, ahol 230V-os betáplálásra nincsen lehetőség.
Nettó:
29 500 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
37 465 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | G |
|---|---|
| Maximális kimeneti feszültség | 21,6V |
| Maximális teljesítmény | 50W |
| Maximális kimeneti áram | 3,05A |
| Optimális működési feszültség | 18V |
| Optimális működési áram | 2,78A |
|---|---|
| Mechanikai ellenállás | 60 m/s wind and 227g for a steel ball dropped from 1m |
| Működési hőmérséklet | -40℃ / +85℃ |
| Méret | 540 x 510 x 18mm |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...