Közelítés érzékeny - LED piros/zöld - NO/NC - Időzítővel (Cseppálló IP65)
Az SI-58 egy közelítés érzékeny kapcsoló esztétikus, felületre szerelhető házzal, NO/NC kimenettel.
Állítható érzékelési távolságának, időzíthetőségének és egyéb specifikációinak köszönhetően széles körben alkalmazható.
Beléptetés, eszközvédelem, tárgymozgás érzékelés.
Leírás
A közelítés érzékeny kapcsolók az átlagosnál magasabb technológiai tudásukkal, elegáns és korszerű megjelenésükkel szinte bárhol alkalmazhatók. Használatukhoz érintésre sincs szükség,
az infravörös szenzor a közeledő kezet/tárgyat érzékeli és így kapcsol a kimenete.
Ezek a kapcsolók használhatók beléptető rendszerekben elektromos zárral ellátott ajtók nyitására/zárására is.De szinte bármilyen biztonságtechnikai rendszerben megállják a helyüket, mint vezérlő kapcsolók, akár kültéri körülmények között is.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 - 24 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | 30 mA |
| Maximális áramfelvétel (A) | 45 mA |
| Működési mód/Eszköz típusa | Közelítés érzékeny |
| Kapcsoló típusa | Relé |
| Kapcsolás típusa | NO/NC |
| Kapcsolók száma | 1 |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 1A @ 30V DC |
| LED típusa | Kétszínű |
| LED színe | Piros/zöld |
| Érzékelés állítható | Igen |
| Érzékelési távolság | 4 - 15 cm |
| Vezérelt kimenet időzíthető | Igen |
| Vezérelt kimenet időzítése | 1 - 20 mp, bistabil |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Környezeti hőmérséklet | -10°C - +70°C |
|---|---|
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% |
| Víz- és por elleni védelem | IP65 kapcsoló felületére |
| Ütésállóság | Nincs |
| Szerelési mód | felületre |
| Telepítés helye | beltér, kültér (esővédett) |
| Ház anyaga | fém és műanyag ABS |
| Anyaga | Műanyag és fém |
| Méret | 115 x 80 x 31 mm |
| Bruttó súly | 272 gr |
| Csomag tartalma | csavarkészlet, kapcsoló, kábel (bekötéshez) |
| Gyártó | SOCA |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE, RoHS |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...