Süllyesztve szerelhető fém LED gyűrűs nyomógomb, fém házban - IP67
Az YWP-881A(LED) egy nyomólapkás, LED gyűrűvel ellátott nyomógomb, vandálbiztos fém házban, melynek előlapján "PUSH TO EXIT" felirat látható. 1 kimenete van, NO-COM. Vezetékezésének köszönhetően könnyen beköthető, valamint IP67-es védelme révén kültérre is telepíthető.
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 5 - 24 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | 5 mA |
| Maximális áramfelvétel (A) | 5 mA |
| Működési mód/Eszköz típusa | Nyomógomb |
| Kapcsoló típusa | Nyomólapka |
| Kapcsolás típusa | NO |
| Kapcsolók száma | 1 |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 200 mA @ 24V DC |
| LED típusa | Egyszínű |
| LED színe | Zöld |
| Vezérelt kimenet időzíthető | Nem |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Süllyesztési méret | Ø57 x 21 mm |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C - +55°C |
|---|---|
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% |
| Víz- és por elleni védelem | IP67 |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Ház anyaga | fém |
| Anyaga | Műanyag és fém |
| Méret | 91 x76 x 46 mm |
| Bruttó súly | 350 gr |
| Csomag tartalma | csavarkészlet, nyomógomb |
| Gyártó | YLI |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...