Süllyesztve szerelhető kulcsos kapcsoló fém házban, 2xNO/NC - IP65
Az YKS-852A(EN) egy impulzusos kulcsoskapcsoló EUROPROFIL zárbetéttel, 2x NO/NC kimenettel.Vandálbiztos fém házban és IP65 védelemmel rendelkezik, mely ideális rácsos és legördülő ajtók, redőnyök, valamint automata ajtók vezérlésére akár kültéren is.
További adatok
| Működési mód/Eszköz típusa | Kulcsos |
|---|---|
| Kapcsoló típusa | Mikrokapcsoló |
| Kapcsolás típusa | NO/NC |
| Kapcsolók száma | 2 |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 5A @ 125V AC |
| Vezérelt kimenet időzíthető | Nem |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Süllyesztési méret | Ø57 x 21 mm |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C - +55°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% |
| Víz- és por elleni védelem | IP65 |
| Ütésállóság | IK09 |
| Kulcs kivétele minden állásban | Nem |
| Szerelési mód | süllyesztve |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Ház anyaga | fém |
| Anyaga | Műanyag és fém |
| Méret | 76 x 91 x 46 mm |
| Bruttó súly | 480 gr |
| Csomag tartalma | csavarkészlet, kulcsok, kapcsoló |
| Egyéb jellemző | 3 db kulcs tartozék |
| Gyártó | YLI |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE, EMC (2014/30/EU) |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...