Vezérlős kapcsolóüzemű tápegység - 12 V DC 3 A
ABK-906-12-3
Kapcsolóüzemű tápegység 12V DC 3A, időzitéssel
Az ABK-906-12-3 egy 12V egyenáramú, időzített vezérlős tápegység, ideális beléptető rendszerekhez. Az eszköz képes normál és fordított működésű zárakat egyaránt vezérelni, időzítése 1~10 másodperc között állítható potenciométer segítségével.
Az ABK-906-12-3 egy 12V egyenáramú, időzített vezérlős tápegység, ideális beléptető rendszerekhez. Az eszköz képes normál és fordított működésű zárakat egyaránt vezérelni, időzítése 1~10 másodperc között állítható potenciométer segítségével.
Nettó:
12 600 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
16 002 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 200 - 240 V |
|---|---|
| Táp típusa | AC |
| Kimeneti feszültség | 12V DC |
| Vezérelt kimenet típusa | kapcsolt feszültség |
| Vezérelt kimenet időzítés | állítható (1-13 mp) |
| Táp terhelhetőség (A) | 3A @ 12V DC |
| Tartós teljesítmény (W) | 36 W |
| Bekötés típusa | csavarkötés |
| Termékcsalád | kapcsolóüzemű tápegység, vezérlős tápegység |
| Méret | 176 x 53 x 37 mm |
| Vezérlés módja | nyomógomb (száraz kontaktus), feszültség (felfutó él) |
| Egyéb funkciók | LED visszajelzés, biztosított ki és bemenet, szűrt kimenet, rövidzár védelem |
|---|---|
| Javasolt felhasználás | vagyonvédelmi és beléptető rendszerek tápellátására, elektromos zárak vezérlésére |
| Szerelési mód | felületre |
| Telepítés helye | beltér, fedett száraz helyen |
| Környezeti hőmérséklet | -10°C ~ +55°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% |
| Bruttó súly | 0,23 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | YLI |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...