Rácsos kapcsolóüzemű tápegység 24V 8,3A
Új
YLI-24-8.3
Az YLI-24-8.3 egy nagy méretű kapcsolóüzemű tápegység. Könnyű, szerelhető fém házban van. Az eszköz kimeneti feszültsége potenciométerrel állítható, 3 kimenettel rendelkezik. A tápegység rövidzárvédelemmel van ellátva. A tápegység kimeneti feszültsége mindig stabil, így alkalmas olyan helyekre is, ahol változó terhelés mellett is állandó feszültségre van szükség. FIGYELEM! Az eszközt be kell kötni hálózati feszültségre, szerelése szakértelmet igényel.
Nettó:
9 900 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
12 573 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 200 - 240 V |
|---|---|
| Táp típusa | AC |
| Kimeneti feszültség | 22V - 27,6V DC |
| Táp terhelhetőség (A) | 8,3A @ 22V - 27,6V DC |
| Tartós teljesítmény (W) | 200 W |
| Bekötés típusa | csavarkötés |
| Termékcsalád | kapcsolóüzemű tápegység |
| Méret | 199 x 110 x 50 mm |
| Egyéb funkciók | LED visszajelzés, biztosított ki és bemenet, szűrt kimenet, rövidzár védelem, állítható kimeneti feszültség |
| Javasolt felhasználás | vagyonvédelmi és beléptető rendszerek tápellátására, 2EASY rendszerek tápellátására |
|---|---|
| Szerelési mód | felületre |
| Telepítés helye | beltér, fedett száraz helyen |
| Környezeti hőmérséklet | 0°C ~ +40°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | 10% ~ 90% |
| Bruttó súly | 0,65 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...