Kapcsolóüzemű tápegység "fali-adapter" 24V 1A
YLI-24-1W
Kapcsolóüzemű tápegység, DC-24V 1A
Az YLI-24-1W egy konektorba dugható kapcsolóüzemű tápegység, falra szerelhető kivitelben. Kimenete egy 5,5x2,1 mm-es csatlakozó, itt 24V-os egyenfeszültséget képes kiadni stabilan, ezért alkalmas olyan helyen is, ahol változékony terehlés mellett is állandó feszültségre van szükség. A tápegység rövidzárvédett.
Az YLI-24-1W egy konektorba dugható kapcsolóüzemű tápegység, falra szerelhető kivitelben. Kimenete egy 5,5x2,1 mm-es csatlakozó, itt 24V-os egyenfeszültséget képes kiadni stabilan, ezért alkalmas olyan helyen is, ahol változékony terehlés mellett is állandó feszültségre van szükség. A tápegység rövidzárvédett.
Nettó:
3 400 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
4 318 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 100 - 240 V |
|---|---|
| Táp típusa | AC |
| Kimeneti feszültség | 24V DC |
| Táp terhelhetőség (A) | 1A @ 24V DC |
| Tartós teljesítmény (W) | 24 W |
| Termékcsalád | kapcsolóüzemű tápegység, hálózati adapter |
| Méret | 85 x 47 x 28 mm |
| Egyéb funkciók | LED visszajelzés, biztosított ki és bemenet, rövidzár védelem |
| Szerelési mód | falra, Europlug (C típusú) konnektorba |
| Telepítés helye | beltér |
|---|---|
| Kompatibilis kiegészítők | DC "anya" tápcsatlakozók |
| Környezeti hőmérséklet | 0°C ~ +40°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | 10% ~ 90% |
| Bruttó súly | 0,18 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...