Kapcsolóüzemű tápegység "adapter" 24V 3A
YLI-24-3
Az YLI-24-3 egy rácsos, kapcsolóüzemű tápegység. Az eszköz kimenete potenciométerrel állítható, működését LED jelzi. Stabil kimeneti feszültsége mellett előnye még a rövidzárvédelem. FIGYELEM! Az eszközt be kell kötni hálózati feszültségre, szerelése szakértelmet igényel.
Nettó:
8 700 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
11 049 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 200 - 240 V |
|---|---|
| Táp típusa | AC |
| Kimeneti feszültség | 22V - 27,6V DC |
| Táp terhelhetőség (A) | 5A @ 22V - 27,6V DC |
| Tartós teljesítmény (W) | 72 W |
| Bekötés típusa | csavarkötés |
| Termékcsalád | kapcsolóüzemű tápegység |
| Méret | 161,5 x 98,6 x 42,5 mm |
| Egyéb funkciók | LED visszajelzés, biztosított ki és bemenet, szűrt kimenet, rövidzár védelem, állítható kimeneti feszültség |
| Javasolt felhasználás | vagyonvédelmi és beléptető rendszerek tápellátására |
|---|---|
| Szerelési mód | felületre |
| Telepítés helye | beltér, fedett száraz helyen |
| Környezeti hőmérséklet | 0°C ~ +40°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | 10% ~ 90% |
| Bruttó súly | 0,33 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...