Szolár panel vezérlő 10A 12/24V Ólom-savas akkumulátorhoz
YJSS-10A
A YJSS-10A egy napelem vezérlő panel. A termék önmagában nem működő képes, mindenképpen szükséges hozzá egy szolár panel. Az YJSS-10A alapvetően 12V-os rendszerekhez készült. A rendszer kiegészítve egy napelemmel illetve egy ólom-savas akkumulátorral ideális kamera és beléptető rendszerek tápellátásának biztosítására olyan helyen, ahol 230V-os betáplálásra nincsen lehetőség.
Nettó:
4 400 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
5 588 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
További adatok
| Termék kategória | G |
|---|---|
| Maximális kimeneti feszültség | 11,5V - 13V |
| Maximális teljesítmény | 130 W |
| Maximális töltő áram | 10A |
| Maximális kimeneti áram | 10A |
| Mélykisülési feszültség | 9V - 11,5V |
| Töltő feszültség | 13V - 15V |
|---|---|
| USB kimenet | 2db 5V/2A |
| Egyéb tulajdonság | Csak ólom-savas akkumulátorokhoz alkalmazható |
| Működési hőmérséklet | -35℃ / +60℃ |
| Méret | 133 x 70 x 35 mm |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...