Felületre szerelhető érintés érzékeny kapcsoló - 114x70 mm - NO/NC
Leírás
Egy érintés érzékeny kapcsoló minden olyan környezetben ideális választás lehet, ahol elegáns és korszerű megjelenésű eszközökre van szükség.
Használatuk minőségileg eltér a hagyományos mechanikus nyomógombú társaiktól. Mindössze meg kell érinteni a kapcsoló felületét - a gyárilag beállított érzékeny területen és a kapcsoló nyitja a hozzá illesztett zárat.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 - 24 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | 30 mA |
| Maximális áramfelvétel (A) | 70 mA |
| Működési mód/Eszköz típusa | Érintés érzékeny |
| Kapcsoló típusa | Tranzisztor |
| Kapcsolás típusa | NO/NC |
| Kapcsolók száma | 1 |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 1A @ 30V DC |
| LED típusa | Kétszínű |
| LED színe | Piros/zöld |
| Érzékelés állítható | Nem |
| Vezérelt kimenet időzíthető | Nem |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C - +60°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% |
|---|---|
| Víz- és por elleni védelem | IP68 kapcsoló felületére |
| Ütésállóság | Nincs |
| Szerelési mód | felületre |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Ház anyaga | műanyag ABS |
| Anyaga | Műanyag és fém |
| Méret | 114 x 70 x 16 mm |
| Bruttó súly | 108 gr |
| Csomag tartalma | csavarkészlet, kapcsoló, kábel (bekötéshez) |
| Gyártó | YLI |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE, EMC (2014/30/EU) |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...