Felületre szerelhető NC nyitásérzékelő - fekete
Az YB-31NC egy felületre szerelhető, közepes méretű, műanyag nyitásérzékelő. Reed relés NC kontaktus (2 sorkapocs), tehát zárt ajtó esetén ad rövidzárat. Ideális beléptető rendszerek számára az ajtóállapot visszajelzésére. Kapható barna, fehér és fekete színben.
Letöltések
További adatok
| Nyitásérzékelő típusa | NC (zárt ajtó esetén rövidzár) |
|---|---|
| Maximális érzékelési távolság | 14 mm |
| Bekötés típusa | csavarkötés |
| Érzékelő mérete | 64 x 19 x 13 mm |
| Terhelhetőség | 0,1 A @ 12 V DC (0,12 W) |
| Szerelési mód | felületre |
| Javasolt felhasználás | műanyag ajtókhoz, fa ajtókhoz |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér |
| Bruttó súly | 0,01 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...