Felületre szerelhető NC nyitásérzékelő - barna
Letöltések
További adatok
| Nyitásérzékelő típusa | NC (zárt ajtó esetén rövidzár), Reed-relés |
|---|---|
| Maximális érzékelési távolság | 14 mm |
| Bekötés típusa | vezetékes |
| Érzékelő mérete | 24 x 14 x 7 mm |
| Terhelhetőség | 0,1 A @ 12 V DC (0,12 W) |
| Szerelési mód | felületre |
| Javasolt felhasználás | műanyag ajtókhoz, fa ajtókhoz |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér |
| Bruttó súly | 0,01 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...