Süllyesztetten szerelhető NO nyitásérzékelő - fehér
Az YB-35A-NO-wh egy süllyesztetten szerelhető kis méretű műanyag nyitásérzékelő. Reed relés NO kontaktus (2 vezetékes), tehát nyitott ajtó esetén ad rövidzárat. Ideális beléptető rendszerek számára az ajtóállapot visszajelzésére. Kapható fehér, barna valamint fekete színben.
Elérhető NC kontaktusú kivitel is fehér, fekete valamint barna színben: YB-35A
Letöltések
További adatok
| Nyitásérzékelő típusa | NO (nyitott ajtó esetén rövidzár), Reed-relés |
|---|---|
| Maximális érzékelési távolság | 15 mm |
| Bekötés típusa | vezetékes |
| Érzékelő mérete | Ø12 x 20 mm |
| Terhelhetőség | 0,1 A @ 12 V DC (0,12 W) |
| Furat mérete | ø10 x 21 mm |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Javasolt felhasználás | műanyag ajtókhoz, fa ajtókhoz |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Bruttó súly | 0,01 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...