Süllyesztetten szerelhető NC nyitásérzékelő - fekete
Az YB-35A egy süllyesztetten szerelhető kis méretű műanyag nyitásérzékelő. Reed relés NC kontaktus (2 vezetékes), tehát zárt ajtó esetén ad rövidzárat. Ideális beléptető rendszerek számára az ajtóállapot visszajelzésére. Kapható barna, fehér valamint fekete színben.
Elérhető NO kontaktusú kivitel is fehér és fekete színben:YB-35A-NO
Letöltések
További adatok
| Nyitásérzékelő típusa | NC (zárt ajtó esetén rövidzár), Reed-relés |
|---|---|
| Maximális érzékelési távolság | 18 mm |
| Bekötés típusa | vezetékes |
| Érzékelő mérete | Ø12 x 20 mm |
| Terhelhetőség | 0,1 A @ 12 V DC (0,12 W) |
| Furat mérete | ø10 x 21 mm |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Javasolt felhasználás | műanyag ajtókhoz, fa ajtókhoz |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Bruttó súly | 0,01 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...