Süllyesztetten szerelhető NC nyitásérzékelő - barna
Az YB-36 egy süllyesztetten szerelhető közepes méretű műanyag nyitásérzékelő. Reed relés NC kontaktus (2 vezetékes), tehát nyitott ajtó esetén ad rövidzárat. Ideális beléptető rendszerek számára az ajtóállapot visszajelzésére. Kapható barna valamint fehér színben.
Hasonló nyitásérzékelő NO kivitelben fehér és barna színben: 5C-36NO
Letöltések
További adatok
| Nyitásérzékelő típusa | NC (zárt ajtó esetén rövidzár), Reed-relés |
|---|---|
| Maximális érzékelési távolság | 29 mm |
| Bekötés típusa | vezetékes |
| Érzékelő mérete | Ø24 × 19 mm |
| Terhelhetőség | 0,1 A @ 12 V DC (0,12 W) |
| Furat mérete | ø19 x 23 mm |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Javasolt felhasználás | fém ajtókhoz |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Bruttó súly | 0,02 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...