Henger alakú 1800 mm hosszú INOX fogantyú 45°-os lábakkal - 32 mm csőátmérővel
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | C |
|---|---|
| Cső hossza | 1800 mm |
| Cső átmérője | 32 mm |
| Rögzítési pontok száma | 3 |
| Rögzítési távolság | 1000/600mm |
| Fogantyú szerelése | Egy oldalas |
|---|---|
| Telepítés | Önmagában telepíthető |
| Anyaga | INOX |
| Egyéb tulajdonság | "V" alakú fogantyú pár, 45°-ban eltolt. |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...