Zsugorcső 3.5mm-ről 1.75mm-re zsugorodó 10m
A zsugorcső hőre zsugorodó polimerből készült szigetelőcső, amelyet elsősorban elektromos vezetékek mechanikai védelmére, elektromos szigetelésére és környezeti hatások elleni védelemre alkalmaznak.
Kínálatunkban 2:1 zsugorodási arányú kivitelben érhetők el több féle méretben.
Használatuk során hőlégfúvóval történő melegítés hatására a cső ráfeszül a vezetőre, biztosítva a tartós és szigetelt illeszkedést.
Letöltések
További adatok
| Anyaga | Műanyag |
|---|---|
| Zsugorodás aránya | 2:1 |
| Átmérő zsugorítás előtt | 3,5 mm |
| Átmérő zsugorítás után | 1,75 mm |
| Csomag tartalma | 10 db, egyenként 1m hosszúságú zsugorcső |
| Méret | 10×1 m |
|---|---|
| Bruttó súly | 0.0335 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Termék kategória | G |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...