Felületre szerelhető érintés érzékeny kapcsoló - 90x35 mm - NO/NC
TSK-830NA(LED)
A TSK-830NA(LED) egy 90 x 35 mm-es műanyag házas, felületre szerelhető, kapacitív, érintés érzékeny kapcsoló.
NO/NC tranzisztoros kimenettel és kétszínű LED jelzéssel rendelkezik, a piros alapszíről érzékeléskor zöldre vált.
NO/NC tranzisztoros kimenettel és kétszínű LED jelzéssel rendelkezik, a piros alapszíről érzékeléskor zöldre vált.
Nettó:
7 700 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
9 779 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Leírás
Egy érintés érzékeny kapcsoló minden olyan környezetben ideális választás lehet, ahol elegáns és korszerű megjelenésű eszközökre van szükség.
Használatuk minőségileg eltér a hagyományos mechanikus nyomógombú társaiktól. Mindössze meg kell érinteni a kapcsoló felületét - a gyárilag beállított érzékeny területen és a kapcsoló nyitja a hozzá illesztett zárat.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 - 24 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | 35 mA |
| Maximális áramfelvétel (A) | 60 mA |
| Működési mód/Eszköz típusa | Érintés érzékeny |
| Kapcsoló típusa | Tranzisztor |
| Kapcsolás típusa | NO/NC |
| Kapcsolók száma | 1 |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 1 A @ 30V DC |
| LED típusa | Kétszínű |
| LED színe | Piros/zöld |
| Érzékelés állítható | Nem |
| Vezérelt kimenet időzíthető | Nem |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C - +50°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 85% |
|---|---|
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Ütésállóság | Nincs |
| Szerelési mód | felületre |
| Telepítés helye | beltér |
| Ház anyaga | műanyag ABS |
| Anyaga | Üveg és műanyag |
| Méret | 90 x 35 x 12 mm |
| Bruttó súly | 62 gr |
| Csomag tartalma | csavarkészlet, kapcsoló, kábel (bekötéshez) |
| Gyártó | YLI |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE, EMC (2014/30/EU) |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...